Jdi na obsah Jdi na menu
 


OFW - Downside Up

27. 2. 2010

Image and video hosting by TinyPic

Je to konečně tady! Nová revoluční show Downside Up je zde! Nebojte, nerozpadli jsme se, ani jsme se na to nevykašlali. Pouze jsme si prošli zimní pauzou a všichni máme i jiné povinnosti než wrestling, ale právě teď je pro nás OFW nejpřednější! Dnes budeme svědky vůbec první obhajoby Beanpolova OFW Ultimate titulu a to hned proti soupeřovi takového kalibru jako je Israha, který získal title shot, tedy možnost utkat se o titul v minulosti na show Crawling Chaos! Je dost možné že právě po této show budeme mít nového šampióna! V OFW také vznikl nový tým The League, složený z Vince J. Strongera, Tropicka Shakea a Hawxe. O co že jim vlastně jde? Dostat korupci z OFW. Nastolit spravedlnost, aby všichni wrestleři měli stejné podmínky - žádná protekce u onoho "generálního manažera", o kterém snad brzy zjistíme kdo to ve skutečnosti je. Dva členové The League se utakjí v Tag Team zápase proti úhlavnímu nepřiíteli Kami Kadzemu, který má protekci "tam nahoře" největší. Nevíme však kdo bude jeho tag team partnerem?!

Show má mnoho novinek! Vůbec poprvé uvidíte segmenty v ringu s pořádným funkčním mikrofónem! Vrací skvělé publikum složené ze stovky lidí jako na naší první show v ringu a na scénu se také vrací staré dobré reklamy, které jsme vytvářeli kdysi dávno v dobách Sunday Night Adventures.. Bavte se!

"Nezapomínejte, že jsme stále FUN wrestling. =)"

"Budeme rádi za komentář či kritiku jakéhokoliv typu."

Info:

Card:

OFW Ultimate Championship

Beanpole (c) vs. Israha

Tag Team Match

The League vs. Kami Kadze + ????

Délka:

45:44 min

Formát:

AVI

Download:

MegaUpload:

http://www.megaupload.com/?d=721IKOGG

Uloz.to:

http://uloz.to/4113792/downside-up.avi

Online Stream:

 Vimeo:


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

lol

(lol, 30. 8. 2012 4:35)

To si děláte prdel? Takhle jsme se bavili v 8 letech. To je směšný :D

hej

(neryfair, 11. 1. 2012 19:02)

ty v*le fuj co to je

něco

(Smaque, 1. 11. 2010 14:55)

Týýý volé, tak tohle nemaj ani v WWE, to je pecka, hlavně komentátoři sou skvělí, rozhodně pokračujte, je to supr, nejradši bych jel do Opavy taky dělat wrestling

Re: něco

(Marek Oleják, 24. 4. 2011 16:33)

jj taky bych chtěl.zatím se musím spokojit jen se školní tělocvičnou jednou za týden

DownSide Up

(MartyMcStreez, 15. 2. 2011 16:36)

Parádní show. Oba zápasy se mi líbily hlavně ten TT match ten byl parádní :)
Komentátoři mě dostaly ... kam se na vás hrabou komentátoři z WWE:D "Je to možná Václave, je to možné? " :DD
A supr reklama na Taft... :D
jen tak dál ...

!!!

(:-), 5. 2. 2011 17:19)

Celkem dobrá show, ale možná bych tam přidal víc akce a větší ring ;)

show

(mravec, 30. 7. 2010 16:35)

tak toto ma viac bavilo ako niektore profesionalne showv teda komenatatory nemali chybu top fraza... ako stesi mohli vsimnout bluvi jako curak XD ....

Můj pohled..

(PpM, 16. 5. 2010 1:02)

Je dobré co děláte a že se takto snažíte, ale občas mi příjde, že ,,wrestleři'' nevědí co mají dělat..ring by potřeboval totálně přestavět a zvětšin...jinak snaha je a doufám, že dobře víte jak ty chvaty používat ;-)

??????

(pain warrior, 22. 3. 2010 9:38)

kdy bude další show???

paráda

(black, 8. 3. 2010 12:13)

super show asi vaše nejlepší hlavně se mi líbí že už to neni jen o zápasech ale má to i příběch jsem zvedav jak dopadne feud mezi league proti kamimu a madmenovi, hlavně dostávate svýmu jmánu je to fakt FUN! dobře se zasměju, fakt chválím, ale jedna výhrada by tu byla i když za ni nemůžete. možná se to nezdá jen mě ale posledně v ringu vidíme pořád stejné tváře beanpola,madmena,israhu,kamiho,hawxe,tropica,vince a to vás je v rosteru dvákrát víc. ale jak sem řekl docházku prostě neovlivníte, je to škoda ale přeju vám hodně zdaru je to pecka

hmmmmmm

(Pain warrior, 5. 3. 2010 12:06)

No hoši,to byl moc dobrej zápas .Nejspíš se dlouhá pauza vyplatila.Nechci vás přeceňovat,ale možná,že jste předvedli lepší akci než poslední dobou předvádí WWE.Hlavně ten tag team match byl dobrej.

to mi nedelejte

(J-RcZ, 4. 3. 2010 22:45)

tak dobra show az mam chut jet do opavy aspon na trening

.....

(The Masterpiece, 4. 3. 2010 18:39)

Parádní show, už se těším na další ;)

Well, well, well ...

(Nezávislý_pozorovatel, 2. 3. 2010 21:32)

Kvalita zapasu i zpracovani konstantne vzrusta, genialni humor komentaru zatim nezklaval a organizace ocividne zaznamenala uspechy i v komercnim svete, ale dehberouci akce druheho zapasu a sokujici zaver si zaslouzi nejvic pozornosti. Jsem zvedav, jak se situace na wrestlingove scene teto federace bude dale vyvijet a zda vyplynou na povrch dukazy potvrzujici konspiracni teorie "co se tyka" korupce.

Hodnocení

(KN#7, 2. 3. 2010 11:04)

Show se mi líbila a těším se na živé vystoupení :)
A reklamy jsou taky skvělé!

muhehehe

(kakač009, 1. 3. 2010 20:10)

Super show!Jsem rád že je ofw zase v provozu!Strašně jsem se dneska pobavil.Krásné video sestřihy!Doufám že vás to nepřestane bavit a já se budu moci dívat na OFW!Už se moc těším na Hulka Hogana!OFW rules!

Jsme tu pro vás :)

(Tropick Shake, 1. 3. 2010 11:05)

Přesně tak :). Každý negativni a pozitivní komentář nás motivuje a je to skvěly pocit a moc děkuju všem našim fanouškum co mají snáma trpělivost a zůstávají snáma i přes větší pauzy. Myslím že se máte ještě na co těšit.

Děkujem lidi!

(Benny Madman, 1. 3. 2010 1:32)

Opravdu, jménem celého OFW, fakt je to skvělé, že to, lidi, sledujete a co víc, že to dokážete ocenit. To je přesně ta motivace, kterou mi potřebujeme a budeme se snažit s ní naložit co nejlépe...Děkujeme.

Shaggy,

(Israha, 28. 2. 2010 22:39)

ten pupek je záměrná záležitost, šílený monster heel musí vypadat odporně :D

DownSide Up

(Shaggz aka KingSpade, 28. 2. 2010 22:33)

pánové tleskám vám...Israho..zamakej na sobě pořádně=D ..ale jinak to bylo dobrý...a co se týče tag-team matche...nemám co bych vytknul prostě parádní show se vším všudy...keep up, BROTHERS!